Úvodní » Kuchyně na míru


Kuchyně na míru

Kuchyňské linky jsou specifickou a zřejmě nejvíce používanou součástí našeho bydlení, proto na jejich kvalitu klademe největší důraz. Ať už se rozhodnete řešit moderní kuchyňskou linku, nebo kuchyň „našich babiček“, vždy si dokážete vybrat z nepřeberného množství materiálů, kování, komponentů a designových doplňků.

Používáme jen certifikované kvalitní materiály od firem známých značek. Z plošného materiálu jsou to například Egger, Kronospan, Kaindl, Pfleiderer, Fundermax. Dodávané pracovní desky v základním provedení od firem Kaindl, Egger nebo Wodego jsou jedny z nejkvalitnějších základních pracovních desek. Pro náročnější zákazníky, jsme připraveni dodat luxusní pracovní desky ať už kamenné, lité nebo desky z masivního dřeva.

Design vaší kuchyňské linky jednoznačně tvoří zvolená dvířka. Ať už jsou to dvířka zvolená z LTD, masivního dřeva, lakované MDF, skla, alu rámů, nebo dnes už méně používaná foliová dvířka, vždy se nabízí mnoho možností, jak zvolit ten správný design. Nabízí vám několik variant, ať už zvolíte lesklé nebo matné materiály, uni barvy, nebo dekory dřeva.

Neopomenutelnou součástí kuchyňské linky z hlediska designu i praktičnosti je obklad za pracovní desku, který může být keramický, skleněný nebo speciální z pracovní desky, a správně zvolené úchytky. Těch je v dnešní době na trhu i několik tisíc. Samozřejmě nabízíme dodávku tzv. na klíč včetně spotřebičů, dřezů, odsavačů, osvětlení atd. Každý zákazník si určitě vybere.

Kuchyně na míru č.1
Kuchyně na míru č.2
Kuchyně na míru č.3
Kuchyně na míru č.4
Kuchyně na míru č.5
Kuchyně na míru č.6
Kuchyně na míru č.7
Kuchyně na míru č.8
Kuchyně na míru č.9
Kuchyně na míru č.10
Kuchyně na míru č.11
Kuchyně na míru č.12

Nábytek DAN  Přijedeme k Vám. Sjednejte si schůzku.

   NÁBYTEK DAN - Volejte 723 032 110

   info@3Dnavrhy.cz  info@nabytek-dan.cz


   
Zaslat poptávku


[Přeskočit navigaci]

Zadat poptávku

Naši partneři:

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Kontaktní informace

Nábytek Dan

Zákaznická linka 723 032 110
E-mail: info@nabytek-Dan.cz

více kontaktů

Kam dál?

Často hledáte

 

© Všechna práva vyhrazena Nábytek DAN Plzeň - zakázková výroba nábytku